מעוניין בסיוע בניהול עמותה?

  מאשר קבלת עדכונים במייל

  יעוץ אסטרטגי לעמותות

  במרכז לניהול עמותות, יש יועצים עסקיים אשר מתמחים בעולם העמותות, ובהרבה תחומים נוספים.

  לצוות ניסיון רב וייחודי בתחום עולם העמותות, הכולל ניסיון רחב היקף בענפים השונים שתחתיהם חוסה עולם העמותות.

  לא פעם קורה, כי עורכי דין ורואי חשבון נמנים בקרב חוג לקוחותינו, היות ועולם העמותות הינו מורכב ביותר, ואלו עושים בחכמה כאשר לא נוטלים סיכונים ולוקחים את הטוב ביותר שקיים היום בשוק, שכן ברשות המרכז לניהול עמותות ידע וניסיון שנצבר לא רק מלימודים אקדמיים אלא מהפרקטיקה במשך כ 20 שנה, וקשר הדוק עם הרשויות השונות .

  אפילו אם אדם מחזיק בתואר "עורך דין" או "רואה חשבון", עדיין כדאי לו לקבל אצלנו ייעוץ – קל וחומר אנשים אשר אינם מחזיקים בתארים אלו.

  יתרה על כך, ניתן לומר כי בהרבה מקרים יצא שברגע שעמותה נתפסה בביקורת כזו או אחרת, רואה החשבון שלהם שכר אף הוא בנפרד את שירותינו על מנת להיחלץ מבעיות ונזקים, שכן האחריות הישירה מוטלת אף עליו בבואו לבדוק את הקופה הציבורית – דהיינו העמותה. היות והוא נהנה משכר טירחה, הוא נושא באחריות אישית על המצאות ליקויים שהיו ולא אותרו, ובפרט כאשר מדובר בליקוי מסוג חלוקת רווחים סמויה.
  מחשבון לעמותה

  מעוניין בסיוע בניהול עמותה?

   מאשר קבלת עדכונים במייל

   להעניק שירות איכותי

   ישנה ביורוקרטיה רבה המשפיעה על ניהולה התקין של עמותה. כדי שתוכלו לראות את האור ולצאת מסבך הביורוקרטיה, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל המרכז לניהול עמותות. צוות עובדי המרכז יסייעו בכל בעיה ויענו על כל שאלה – בזמינות גבוהה ובמקצועיות רבה.

   לחתור לעתיד טוב יותר

   רבים מאתנו מחזיקים בתשוקה אמתית לעזור לקבוצות חלשות בחברה. עם זאת, הקמתה של עמותה חדשה הינה בבחינת צעד ראשון ומשמעותי לעבר עתיד ורוד יותר. אם אתם זקוקים לסיוע בכל הנוגע לתהליך ההקמה, כמו גם שירותי הנהלת חשבונות – אתם מוזמנים לפנות אל המרכז לניהול עמותות.

   לבצע את המשימה כהלכה

   תהליך הקמתה של עמותה חדשה דורש ידע ובקיאות בהיבטים שונים וחשובים ביותר. כדי שתהליך זה יתבצע בהתאם לדרישות השונות, רצוי ליצור קשר עם המרכז לניהול עמותות. צוות עובדי המרכז ילוו אתכם שלב אחר שלב באופן המקיף והאיכותי ביותר.

   צריכים ייעוץ לפתיחת העמותה?

   פנה עכשיו ונשמח לעמוד לשירותך

    מאשר קבלת עדכונים במייל

    חברה לקידום אתרים בגוגל חברה לקידום אתרים בגוגל