מעוניין בסיוע בניהול עמותה?

  מאשר קבלת עדכונים במייל

  ייעוץ לעמותות

  ייעוץ לעמותות כולל מספר רב של שירותים. כמו מה למשל? החל מהקמתה של עמותה חדשה, סיוע בעת רישום העמותה אצל רשם העמותות, גיבוש אסטרטגיה עסקית וארגונית – לצד פעולות רבות אחרות. כך, מייסדי העמותה יוכלו לנהל אותה באופן תקין כמו גם לפתח אותה ואת היקף פעילותה – במסגרת לוחות הזמנים שנקבעו. מעוניינים גם אתם בייעוץ לעמותה? צרו קשר עוד היום עם המרכז לניהול עמותות. צוות מרכז זה מחזיק בהכשרה, בניסיון ובידע הדרושים לייעוץ מקצועי ומקיף. היבטים אלו ייצור את המוניטין הגבוה של עמותה זו.

  מה כוללים שירותי ייעוץ לעמותות?

  מאז ילדותנו, אנו חולמים חלומות אותם, יום אחד, נרצה להגשים. עם זאת, לא כולם מחזיקים באותן היכולות או התנאים לצורך מימוש החלום. מעוניינים לסייע לקבוצות אלו לצמצם את הפער – ולכוון אותם לעבר המטרה הרצויה? ישנן דרכים רבות לבצע זאת, כאשר הקמתה של עמותה הנה אפשרות מומלצת. מעוניינים גם אתם להקים עמותה לממש את השאיפות החברתיות? לצורך כך, מומלץ לפנות למומחים ולבקש שירותי ייעוץ לעמותות.

  מה כוללים שירותי ייעוץ אלו? בראש ובראשונה, הם יסייעו לכם בעת הקמתה של העמותה ורישומה התקין. לאחר קבלת האישור של רשם העמותות, חשוב לגבש את התכנית העסקית של העמותה. תכנית זו תכלול, בין היתר, את דרכי גיוס הכספים, אופן הניהול החשבונאי, אסטרטגיית השיווק ועוד.

  לאור כל זאת, חשוב ביותר למצוא את אנשי המקצוע המנוסים ביותר; מומחים אשר יידעו לבנות את תכנית הפעולה המתאימה לאופי העמותה. מתעניינים בשיתוף פעולה מקצועי מסוג זה? כדי למצוא את הצוות המייעץ, ניתן להסתייע בהמלצות ואף בדפים עסקיים.

  שירותי ייעוץ וליווי מקצועיים – על ידי המומחים

  ניהול תקין של עמותה מתבסס על אסטרטגיית פעולה עסקית וארגונית מחושבת. כדי להתחיל במלאכת גיבוש האסטרטגיה, אתם מוזמנים לפנות אל המרכז לניהול עמותות. החל מהקמת העמותה ורישומה, שירותי הנהלת חשבונות כמו גם שירותי הנהלת חשבונות – נשמח לעמוד לרשותכם.

  מעוניין בסיוע בניהול עמותה?

   מאשר קבלת עדכונים במייל

   להעניק שירות איכותי

   ישנה ביורוקרטיה רבה המשפיעה על ניהולה התקין של עמותה. כדי שתוכלו לראות את האור ולצאת מסבך הביורוקרטיה, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל המרכז לניהול עמותות. צוות עובדי המרכז יסייעו בכל בעיה ויענו על כל שאלה – בזמינות גבוהה ובמקצועיות רבה.

   לחתור לעתיד טוב יותר

   רבים מאתנו מחזיקים בתשוקה אמתית לעזור לקבוצות חלשות בחברה. עם זאת, הקמתה של עמותה חדשה הינה בבחינת צעד ראשון ומשמעותי לעבר עתיד ורוד יותר. אם אתם זקוקים לסיוע בכל הנוגע לתהליך ההקמה, כמו גם שירותי הנהלת חשבונות – אתם מוזמנים לפנות אל המרכז לניהול עמותות.

   לבצע את המשימה כהלכה

   תהליך הקמתה של עמותה חדשה דורש ידע ובקיאות בהיבטים שונים וחשובים ביותר. כדי שתהליך זה יתבצע בהתאם לדרישות השונות, רצוי ליצור קשר עם המרכז לניהול עמותות. צוות עובדי המרכז ילוו אתכם שלב אחר שלב באופן המקיף והאיכותי ביותר.

   צריכים ייעוץ לפתיחת העמותה?

   פנה עכשיו ונשמח לעמוד לשירותך

    מאשר קבלת עדכונים במייל

    חברה לקידום אתרים בגוגל חברה לקידום אתרים בגוגל