מעוניין בסיוע בניהול עמותה?

  מאשר קבלת עדכונים במייל

  עמותות והון שחור

  מגמה חדשה במס הכנסה: במהלך שנת 2014 – 2015 יחקרו במס הכנסה גם המתרימים החרדים

  משרד האוצר קבע יעד אסטרטגי לשנת 2014 ו- 2015 במסגרתו תשקיע רשות המיסים במלחמה בהון השחור. אלא שכעת, מתברר כי ברשות המיסים מתכוננים לבדוק גם את המתרימים ומגייסי התרומות החרדים.

  בחודש האחרון,  קבע משרד האוצר יעד אסטרטגי לשנים 2014 ו- 2015, במסגרתו תשקיע רשות המיסים את עיקר כוחה במלחמתה בהון השחור.

  הרשות תקבל אמצעים וגיבוי למהלכי חקיקה, שיסייעו במאבק החשוב שאמור להתפקד בעיקר בארגוני הפשיעה, מלביני ההון ומעלימי המס הגדולים, אלא  שכעת מתברר כי לצד כל אלו מתכוונים ברשות המיסים להסתער גם על המתרימים ה "שנוררים" ומגייסי התרומות החרדים אשר מביעים חשש כבד לעתידם הכלכלי ועתיד העמותות שבשבילם הם מגייסים תרומות.

  בראיון לעיתון הכלכלי "דה מרקר", מצהיר מנהל רשות המיסים עו"ד רו"ח משה אשר, על התוכנית למלחמה בהון השחור שלדבריו גדל מאוד בשנים האחרונות במדינת ישראל.

  בין היתר, אומר אשר , כי קח אדם שנוסע 10 פעמים בשנה לחו"ל ורשום אצלנו כמי שמשתכר שכר מינימום, או אדם שבבעלותו כמה דירות לא מדווח על הכנסת משכר דירה, ולפי הדיווחים שכרו נמוך משכר מינימום, זה נראה הגיוני ?

  אשר מדגיש בשיחה, כי אנשי רשות המיסים פועלים להרחבת רשת המדווחים לרשות המיסים. באמצעות המאגרים שלנו, אנו מאתרים אנשים שלאור הפוטנציאל שלהם היו צריכים להגיש דו"ח שנתי ולא הגישו.

  אנו עושים לאחרונה חיתוכים והצלבות של כל מיני פרמטרים ומגלים עשרת אלפי מקרים של חשש להעלמות מס. על כל המקרים הללו יש מעבר ובדיקה אנושית ולאחר מכן תבוא דרישה להגשת דו"ח שנתי.

  אנשים ומנהלי עמותות, יתחילו לקבל בזמן הקרוב מכתבים להגשת דו"ח שנתי ונגבה מיסים שלא שולמו במשך שנים, כך אשר, מנהל רשות המיסים.

  למעשה, ניתן להמשיך באותה פעילות לגיוס כספים ללא חשש, אם בונים את מערכות הדיווח בצורה חוקית נכונה ונבונה. לאחרונה, טיפל משרדנו במספר מקרים כאלו בהצלחה רבה. כמובן שכל מקרה לגופו, אך כמעט תמיד ניתן למצוא פיתרון לבעיה.

  מעוניין בסיוע בניהול עמותה?

   מאשר קבלת עדכונים במייל

   להעניק שירות איכותי

   ישנה ביורוקרטיה רבה המשפיעה על ניהולה התקין של עמותה. כדי שתוכלו לראות את האור ולצאת מסבך הביורוקרטיה, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל המרכז לניהול עמותות. צוות עובדי המרכז יסייעו בכל בעיה ויענו על כל שאלה – בזמינות גבוהה ובמקצועיות רבה.

   לחתור לעתיד טוב יותר

   רבים מאתנו מחזיקים בתשוקה אמתית לעזור לקבוצות חלשות בחברה. עם זאת, הקמתה של עמותה חדשה הינה בבחינת צעד ראשון ומשמעותי לעבר עתיד ורוד יותר. אם אתם זקוקים לסיוע בכל הנוגע לתהליך ההקמה, כמו גם שירותי הנהלת חשבונות – אתם מוזמנים לפנות אל המרכז לניהול עמותות.

   לבצע את המשימה כהלכה

   תהליך הקמתה של עמותה חדשה דורש ידע ובקיאות בהיבטים שונים וחשובים ביותר. כדי שתהליך זה יתבצע בהתאם לדרישות השונות, רצוי ליצור קשר עם המרכז לניהול עמותות. צוות עובדי המרכז ילוו אתכם שלב אחר שלב באופן המקיף והאיכותי ביותר.

   צריכים ייעוץ לפתיחת העמותה?

   פנה עכשיו ונשמח לעמוד לשירותך

    מאשר קבלת עדכונים במייל

    חברה לקידום אתרים בגוגל חברה לקידום אתרים בגוגל