מעוניין בסיוע בניהול עמותה?

  מאשר קבלת עדכונים במייל

  סעיף 46 א לפקודת מס הכנסה ומלכ"ר

    סיוע לעמותות בקבלת אישור 46 א לפקודת מס הכנסה לצורך הגדלת היקף התרומות מבעלי העסקים

  גייס יותר תרומות לעמותה שלך

  אנשים ועסקים רבים, מחליטים לתרום מכספם לעמותות. זה חלק ממה שמניע את הגלגל ומאפשר לעמותות להמשיך ולבצע את עבודתם נאמנה. מערכת הגומלין בין העמותות לתורמים עסקיים, מאפשרת את קיומה של העמותה ואת קידום מטרותיה. איך עושים זאת הכי נכון מבחינה מיסוי ומה חשוב לדעת, הכול לפניכם.

  עמותה מוגדרת כקבוצת אנשים שהתאגדו יחדעל מנת לקדם אג´נדה מסוימתעל מנת שעמותה תיחשב כלגיטימיתעליה להירשם אצל רשם העמותות ולהגיש תקנון המפרט את אופימטרות וניהול העמותה באופן שוטףכאשר כל עניינה חייב להיעשות למען קידום מטרותיה וללא מטרות רווח (מלכ"ר ).

  קיומן של עמותות חשוב וחיוני בכל חברה מתוקנתלא רק על מנת להעלות על סדר היום הציבורי נושאים חברתיים או סביבתייםאלא גם על מנת להבטיח התייחסות לנושאי שוליים ולהבטיח קידום ומודעות ציבורית ופוליטית של מטרות אשר אינן בעלות אינטרס.

  הכנסותיה של העמותה הפועלת

  על מנת שעמותות יוכלו להמשיך לפעול ולבצע עבודתן נאמנההן חייבות מקורות הכנסה אשר יסייעו בפעילות שוטפת ובקידום ענייני העמותה בשיח הציבוריהכנסותיה של העמותה מגיעים ממקורות שוניםכמו מימון ציבורי – מענקים מטעם הממשלה שניתנים לעמותות אשר מגישות בקשת תמיכה ועומדות בקריטריונים הקבועים בחוקהכנסות שוטפות של העמותה מפעילויות חיצוניות ופנימיות שהיא עצמה יוזמת ומקדמת וכמובן תרומות מאנשים פרטיים ובעלי עסקיםאשר שותפים לעקרונות הבסיסיים של אותה עמותה.

  סעיף 46 לפקודת מס הכנסה – מה חשוב לדעת:

  • תרומה לעמותה מעניקה לתורם זיכוי ממס הכנסה בסך 35% מגובה התרומה. על מנת שבעל עסק או שכיר יוכל להזדכות במס על תרומתו, חייבת העמותה באישור 46 א לפקודת מס הכנסה.
  • אישור 46 א לפקודת מס הכנסה אינו אישור אשר ניתן אוטומטית לכל עמותהלסעיף זה דרישות ספציפיות אשר על העמותה לעמוד בהןבהתאם לניהול תקין וחוקי מס הכנסה כנהוגים בחוק.
  •  ההליך הנדרש לקבלת אישור על ניהול תקין אינו זהה לדרישות לקבלת אישור 46 א לפקודת מס הכנסה 

  קיומו של אישור מסוג זה, מאפשר לעמותה לגייס תורמים רבים יותר מהמגזר העסקי. בדרך זו זוכים העסקים לגמול כפול, הן בקידום מטרות חברתיות קרובות לליבן והן בצורת גמול זיכוי במס. זו הסיבה שתורמים רבים, בעיקר גופים וחברות גדלות, מתנים את תרומתן בנוכחותו של התר זה. השגת אישור 46 א לפקודת מס הכנסה מחייבת מעמותה להכיר את הקריטריונים השונים , להציג מידע ומסמכים רלוונטיים ולפעול במסגרת החוק. על מנת להתנהל כשורה למול הליכים אילו. מומלץ לקבל ייעוץ והכוונה ומגוף המעניק שירותי ייעוץ לעמותות הבקיא בסעיפים הקטנים

  המרכז לניהול עמותות הוביל עמותות רבות להשיג אישור 46 א לפקודת מס הכנסהוהן נהנות מגדילה משמעותית בכמות בעלי העסקים שתורמים להןאם חשוב לך להגדיל את כמות התרומות לעמותה שלך ולשפר את תזרים המזומנים בעמותהפנה אלינו ואנו נשמח לסייע גם לך לקבל סעיף 46 לעמותה שלך.

  גיוס המונים

  מעוניין בסיוע בניהול עמותה?

   מאשר קבלת עדכונים במייל

   להעניק שירות איכותי

   ישנה ביורוקרטיה רבה המשפיעה על ניהולה התקין של עמותה. כדי שתוכלו לראות את האור ולצאת מסבך הביורוקרטיה, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל המרכז לניהול עמותות. צוות עובדי המרכז יסייעו בכל בעיה ויענו על כל שאלה – בזמינות גבוהה ובמקצועיות רבה.

   לחתור לעתיד טוב יותר

   רבים מאתנו מחזיקים בתשוקה אמתית לעזור לקבוצות חלשות בחברה. עם זאת, הקמתה של עמותה חדשה הינה בבחינת צעד ראשון ומשמעותי לעבר עתיד ורוד יותר. אם אתם זקוקים לסיוע בכל הנוגע לתהליך ההקמה, כמו גם שירותי הנהלת חשבונות – אתם מוזמנים לפנות אל המרכז לניהול עמותות.

   לבצע את המשימה כהלכה

   תהליך הקמתה של עמותה חדשה דורש ידע ובקיאות בהיבטים שונים וחשובים ביותר. כדי שתהליך זה יתבצע בהתאם לדרישות השונות, רצוי ליצור קשר עם המרכז לניהול עמותות. צוות עובדי המרכז ילוו אתכם שלב אחר שלב באופן המקיף והאיכותי ביותר.

   צריכים ייעוץ לפתיחת העמותה?

   פנה עכשיו ונשמח לעמוד לשירותך

    מאשר קבלת עדכונים במייל

    חברה לקידום אתרים בגוגל חברה לקידום אתרים בגוגל