מעוניין בסיוע בניהול עמותה?

  מאשר קבלת עדכונים במייל

  סדנאות לעמותות

  המרכז לניהול עמותות מקיים באופן קבוע סדנאות מנהלים והרצאות בנושאים שונים הקשורים לניהול העמותה. הסדנאות מעניקות ידע נרחב ומגוון אשר מסייע לחברי ועדות ומנהלי עמותה להתמודד עם תחרות קשה של מלכ"רים, לגייס כספים ולבנות אסטרטגייה שיווקית, לנהל תקשורת יעילה עם המערכת הבנקאית, להכיר את החוקים והתקנות הקשורים לעמותות ולהפוך את העמותה לארגון יעיל ואפקטיבי מניב רווחים. בנוסף לחומר התיאורטי הסדנאות שמות דגש מיוחד על תרגול מעשי והתנסות במצבים השונים המדמים את העולם האמיתי של ניהול עמותה.

  גיוס תרומות לעמותה שלך

  מעוניין בסיוע בניהול עמותה?

   מאשר קבלת עדכונים במייל

   להעניק שירות איכותי

   ישנה ביורוקרטיה רבה המשפיעה על ניהולה התקין של עמותה. כדי שתוכלו לראות את האור ולצאת מסבך הביורוקרטיה, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל המרכז לניהול עמותות. צוות עובדי המרכז יסייעו בכל בעיה ויענו על כל שאלה – בזמינות גבוהה ובמקצועיות רבה.

   לחתור לעתיד טוב יותר

   רבים מאתנו מחזיקים בתשוקה אמתית לעזור לקבוצות חלשות בחברה. עם זאת, הקמתה של עמותה חדשה הינה בבחינת צעד ראשון ומשמעותי לעבר עתיד ורוד יותר. אם אתם זקוקים לסיוע בכל הנוגע לתהליך ההקמה, כמו גם שירותי הנהלת חשבונות – אתם מוזמנים לפנות אל המרכז לניהול עמותות.

   לבצע את המשימה כהלכה

   תהליך הקמתה של עמותה חדשה דורש ידע ובקיאות בהיבטים שונים וחשובים ביותר. כדי שתהליך זה יתבצע בהתאם לדרישות השונות, רצוי ליצור קשר עם המרכז לניהול עמותות. צוות עובדי המרכז ילוו אתכם שלב אחר שלב באופן המקיף והאיכותי ביותר.

   צריכים ייעוץ לפתיחת העמותה?

   פנה עכשיו ונשמח לעמוד לשירותך

    מאשר קבלת עדכונים במייל

    חברה לקידום אתרים בגוגל חברה לקידום אתרים בגוגל