מעוניין בסיוע בניהול עמותה?

  מאשר קבלת עדכונים במייל

  ניהול עמותה

  המדריך המלא לניהול עמותות. מידע חיוני על רישום עמותה חדשה,

  ביקורת רשם העמותות, אישור ניהול תקין, גיוס תרומות לעמותה, ניהול חשבונאי והגשת דוחות,

  סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, תקנון העמותה ועוד.

  מדריך זה עוסק בחלק המעשי של רישום וניהול עמותה, מוסד שלא למטרות רווח. צעד אחר צעד נלווה אתכם לאורך התהליך, החל מהשלב הרעיוני של התהוות העמותה. כאן תמצאו מידע מפורט על הקמת עמותה רשומה ומסודרת בישראל, התנהלות מול מוסדות ממשלתיים כגון רשם העמותות ורשויות המסים, גיוס תרומות ומקורות מימון נוספים, תכירו את חוק העמותות ותקנותיו, תוכלו לעיין ולהוריד טפסים. ואם כל זה ייראה לכם מסובך וגוזל זמן יקר, נשמח לספק לכם שירותי ייעוץ לעמותות או לענות על כל שאלה בפורום שלנו. אז שיהיה בהצלחה!.

  ניהול עמותה

  לצורך ניהול עמותה מומלץ לקבל ייעוץ וליווי מקצועי. אחד מהערכים החשובים עליהם התחנכו מתייחסים לדאגה לזולת. בהתאם, ככל שאנו מתבגרים מתעוררת התשוקה שלנו לסייע לאחרים. בהתאם, חלקנו יגשימו רצון זה ואף יקימו עמותה. כדי לוודא כי העקרונות שלכם מתגשמים לטווח הארוך, חשוב לפנות אל המרכז לניהול עמותות. החל מרישום תקין אצל רשם העמותות, גיוס תרומות עבור העמותה כמו גם הכנה לביקורות עומק – צוות העובדים של מרכז זה יעניק לכם שירות מקצועי, מקיף ומדויק.

  ניהול עמותה באופן המדויק ביותר

  מדי יום ביומו, אנו משתדלים לראות את הטוב היכן שלא נביט. עם זאת, מדובר במשימה מורכבת למדי שכן החברה בה אנו חיים עמוסה בסיפורים קוראי לב. בין אם מדובר בפערים חברתיים, מעמדיים, כלכליים וכן הלאה – חשוב לפעול בהקדם ולעומק לצורך צמצום פערים חמורים אלו.

  כל אחד ואחת מאתנו מוצאים לנכון לבצע משימה זאת – כאשר הקמת עמותה וניהולה התקין הינה אחת מאפשרויות אלו. כדי לוודא כי העמותה אותה ייסדנו ובראשה אנו עומדים אכן מובילה לכדי שינוי מהותי, עלינו לנהל אותה כראוי. במקום לעשות זאת לבדכם, חשוב לשתף פעולה עם חברה המתמחה בייעוץ וליווי של עמותות; מומחים אשר עברו את ההכשרה המתאימה וברשותם ניסיון רב בתחום.

  לאורך שיתוף פעולה מקצועי זה, תזכו לסיוע משמעותי במגוון תחומי ניהול עמותה. תחומים אלו כוללים, בין היתר, את רישום העמותה בהתאם לחוק. כמו כן, לצורך ניהולה השוטף של העמותה, תקבלו את הייעוץ הרלוונטי לגיוס תרומות; גיוס שישפיע רבות על תזרים הכספים.

  כמו כן, תהליך עבודה זה יכלול את הגשת הדו"ח המילולי לרשם העמותות; דו"ח הטומן בחובו את המידע המקיף ביותר על פעילות העמותה.

  ידע זה כוח

  ניהול עמותה דורש ידע. כדי לקבל את הכלים החשובים לניהול ראוי, מומלץ לשתף פעולה עם המרכז לניהול עמותות. לצד ייעוץ בניהול פיננסי וארגוני של העמותה, אנו אף מספקים שירותי הנהלת חשבונות.

  מעוניין בסיוע בניהול עמותה?

   מאשר קבלת עדכונים במייל

   להעניק שירות איכותי

   ישנה ביורוקרטיה רבה המשפיעה על ניהולה התקין של עמותה. כדי שתוכלו לראות את האור ולצאת מסבך הביורוקרטיה, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל המרכז לניהול עמותות. צוות עובדי המרכז יסייעו בכל בעיה ויענו על כל שאלה – בזמינות גבוהה ובמקצועיות רבה.

   לחתור לעתיד טוב יותר

   רבים מאתנו מחזיקים בתשוקה אמתית לעזור לקבוצות חלשות בחברה. עם זאת, הקמתה של עמותה חדשה הינה בבחינת צעד ראשון ומשמעותי לעבר עתיד ורוד יותר. אם אתם זקוקים לסיוע בכל הנוגע לתהליך ההקמה, כמו גם שירותי הנהלת חשבונות – אתם מוזמנים לפנות אל המרכז לניהול עמותות.

   לבצע את המשימה כהלכה

   תהליך הקמתה של עמותה חדשה דורש ידע ובקיאות בהיבטים שונים וחשובים ביותר. כדי שתהליך זה יתבצע בהתאם לדרישות השונות, רצוי ליצור קשר עם המרכז לניהול עמותות. צוות עובדי המרכז ילוו אתכם שלב אחר שלב באופן המקיף והאיכותי ביותר.

   צריכים ייעוץ לפתיחת העמותה?

   פנה עכשיו ונשמח לעמוד לשירותך

    מאשר קבלת עדכונים במייל

    חברה לקידום אתרים בגוגל חברה לקידום אתרים בגוגל