מעוניין בסיוע בניהול עמותה?

  מאשר קבלת עדכונים במייל

  חכמת ההמונים היא טעות בגיוס כספים לעמותות

  רבים חווים קושי כאשר הם מנסים לגייס כספים למיזם או רעיון חדש שהם מפתחים. לעתים קשה לדעת איזה היבטים חשובים ועל איזה פרטים ניתן לוותר בשלב זה. כשמדובר בגיוס כספים לעמותות, יש נטייה לחשוב שחכמת ההמונים – מה שנחשב פופולרי או אפקטיבי עבור רבים – היא הדרך הנכונה להתקדם. אך האמת היא שבתחום הזה, חכמת ההמונים עלולה להיות שגויה ומטעה.

   

  עולם העמותות לעומת עולם העסקים

  קודם כל, חשוב לזכור שמבנה ארגוני של עמותה שונה במהותו ממבנה של עסק או חברה עסקית. עמותות אינן מונעות על ידי רצון להשיג רווחים, אלא על ידי מטרות חברתיות או סביבתיות. יש להן מודלים שונים של מימון, דרכי פעולה ייחודיות והיבטים תפעוליים ייחודיים. זה דבר שברור למי שחי את עולם העמותות והמגזר השלישי, ובדיוק בגלל זה חשוב להיעזר במקום המתמחה בעזרה לעמותות.

   

  חשיבות ההתייעצות והבנת הצרכים

  כאשר עמותה מנסה לגייס כספים, יש צורך להבין לעומק את הצרכים והמטרות הספציפיים שלה. מה שעובד עבור עמותה אחת, לא בהכרח יעבוד עבור אחרת. לכן, אנו לא רוצים שעמותות יעשו את הטעות שעמותות אחרות עשו – ללכת אחרי חכמת ההמונים ופתרונות גנריים. אנחנו רוצים שכל עמותה תקבל פתרון המותאם באופן מושלם למטרות ולצרכים שלה.

   

  עצה חשובה לעתיד

  כדי למנוע טעויות ובזבוז משאבים, התייעצות עם מקצוענים שמכירים לעומק את עולם העמותות היא צעד חיוני. מומחים אלו יכולים להעריך את המצב הספציפי של העמותה ולהמליץ על הפתרונות המתאימים ביותר עבורה בתחום גיוס הכספים. הם יתנו המלצות ממוקדות ומבוססות על ניסיון, ולא פשוט מה שנחשב פופולרי עבור עסקים או עמותות אחרות.

   

  סוג הפעילות, קהל היעד, המטרות והמשאבים הקיימים – כל אלו משפיעים על האסטרטגיות המתאימות לגיוס כספים. התייעצות עם מומחים בתחום תאפשר גישה ממוקדת ומותאמת אישית, וכך תחסוך לכם כסף, זמן וכאבי ראש רבים בטווח הארוך.

  מעוניין בסיוע בניהול עמותה?

   מאשר קבלת עדכונים במייל

   להעניק שירות איכותי

   ישנה ביורוקרטיה רבה המשפיעה על ניהולה התקין של עמותה. כדי שתוכלו לראות את האור ולצאת מסבך הביורוקרטיה, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל המרכז לניהול עמותות. צוות עובדי המרכז יסייעו בכל בעיה ויענו על כל שאלה – בזמינות גבוהה ובמקצועיות רבה.

   לחתור לעתיד טוב יותר

   רבים מאתנו מחזיקים בתשוקה אמתית לעזור לקבוצות חלשות בחברה. עם זאת, הקמתה של עמותה חדשה הינה בבחינת צעד ראשון ומשמעותי לעבר עתיד ורוד יותר. אם אתם זקוקים לסיוע בכל הנוגע לתהליך ההקמה, כמו גם שירותי הנהלת חשבונות – אתם מוזמנים לפנות אל המרכז לניהול עמותות.

   לבצע את המשימה כהלכה

   תהליך הקמתה של עמותה חדשה דורש ידע ובקיאות בהיבטים שונים וחשובים ביותר. כדי שתהליך זה יתבצע בהתאם לדרישות השונות, רצוי ליצור קשר עם המרכז לניהול עמותות. צוות עובדי המרכז ילוו אתכם שלב אחר שלב באופן המקיף והאיכותי ביותר.

   צריכים ייעוץ לפתיחת העמותה?

   פנה עכשיו ונשמח לעמוד לשירותך

    מאשר קבלת עדכונים במייל

    חברה לקידום אתרים בגוגל חברה לקידום אתרים בגוגל