מעוניין בסיוע בניהול עמותה?

  מאשר קבלת עדכונים במייל

  פרופיל החברה

  המרכז לניהול עמותות – ייעוץ לעמותות, הנהלת חשבונות לעמותות ומלכ"ר , הפקת תלושי שכר, ביקורת דמי, סיוע וליווי מלא מול הרשויות ורשם העמותות, ייעוץ מס, פתיחת ורישום עמותה ומחיקתה.

  המרכז לניהול עמותות וחברות הינו משרד הנותן שירותים מקיפים וכוללים לעמותות, הכולל בין היתר ייעוץ לעמותות, הנהלת חשבונות לעמותות ומלכ"ר, השגת ניהול תקין, והסדרת סעיף 46. טיפול מונע מפני תפיסה של ביקורות וטיפול ממזער נזקים לעמותות שכבר נתפסו בביקורות. למרכז היכולת לשפר את הביצועים של העמותה ולהגדיל את הרווחיות שלה, תוך ליווי שוטף ומתן מענה מהיר ומקצועי במגוון רחב של תחומים. המרכז מספק את כל השירותים הנצרכים לניהול תקין ושוטף של עמותה וחברה, ובכך חוסך ללקוחותיו התעסקות מתישה וגוזלת זמן עם רשויות המס , משרדי הממשלה , רשם העמותות ועוד, ועל ידי כך מותיר למנהל העמותה זמן לעסוק בדברים החשובים באמת לקידום ענייני העמותה ללא דאגה.

  שירותים מקיפים לעמותות תחת קורת גג אחת:

  ניסיון של
  הרבה שנים

  כל צרכי העמותה
  במשרד אחד

  זמינות תמידית
  בכל הארץ

  ליווי לאורך
  התהליך

  מקצועיות
  ויושרה

  מעוניין בסיוע בניהול עמותה?

   מאשר קבלת עדכונים במייל

   להעניק שירות איכותי

   ישנה ביורוקרטיה רבה המשפיעה על ניהולה התקין של עמותה. כדי שתוכלו לראות את האור ולצאת מסבך הביורוקרטיה, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל המרכז לניהול עמותות. צוות עובדי המרכז יסייעו בכל בעיה ויענו על כל שאלה – בזמינות גבוהה ובמקצועיות רבה.

   לחתור לעתיד טוב יותר

   רבים מאתנו מחזיקים בתשוקה אמתית לעזור לקבוצות חלשות בחברה. עם זאת, הקמתה של עמותה חדשה הינה בבחינת צעד ראשון ומשמעותי לעבר עתיד ורוד יותר. אם אתם זקוקים לסיוע בכל הנוגע לתהליך ההקמה, כמו גם שירותי הנהלת חשבונות – אתם מוזמנים לפנות אל המרכז לניהול עמותות.

   לבצע את המשימה כהלכה

   תהליך הקמתה של עמותה חדשה דורש ידע ובקיאות בהיבטים שונים וחשובים ביותר. כדי שתהליך זה יתבצע בהתאם לדרישות השונות, רצוי ליצור קשר עם המרכז לניהול עמותות. צוות עובדי המרכז ילוו אתכם שלב אחר שלב באופן המקיף והאיכותי ביותר.

   צוות המרכז לניהול העמותות

   הצוות המקצועי של המרכז לניהול עמותות מונה משפטנים, רואה חשבון ומנהלי חשבונות, מנהלי פרויקטים ובקרת תהליכים. צוות המשרד עובר הדרכות ייחודיות, גם ע"י פקידי המדינה בתחום ניהול העמותות, ידע זה נותן לצוות המשרד את היכולת להעניק ללקוחותינו טיפול מקיף ומקצועי בכל הנוגע לניהול העמותה, עד כדי שלא נותר למנהלי העמותות אלא לעסוק רוב הזמן בעניינים המהותיים של העמותה ולא עוד בביורוקרטיה מיותרת.

   צריכים ייעוץ לפתיחת העמותה?

   פנה עכשיו ונשמח לעמוד לשירותך

    מאשר קבלת עדכונים במייל

    חברה לקידום אתרים בגוגל חברה לקידום אתרים בגוגל